Rreth Kompanisë

DEGE është furnizuesi me një ndalesë të zgjidhjeve tuaja për dyshemetë dhe muret.

Është themeluar në qytetin Changzhou, Provinca Jiangsu në vitin 2008, duke u fokusuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e materialeve të dyshemesë dhe mureve.

Lajme

 • IBS Amerikane 2024

  Ne do të marrim pjesë në American IBS 2024 në Las Vegas, SHBA nga 27 shkurt deri më 29 shkurt dhe jeni të mirëpritur të vizitoni stendën tonë nr.: W5121 në sallën perëndimore.Adresa e ekspozitës: Qendra e Konventës në Las Vegas, SHBA Do të tregojmë panele akustike prej druri, panele muri WPC të brendshme, panele muri PS, MDF dhe dru të ngurtë...

 • Cilat janë panelet akustike prej druri?

  Me fjalë të thjeshta, panelet akustike prej druri janë panele të bëra nga një seri shiritash rimeso druri të montuara në majë të një fletë që thith zërin.Këto panele kombinojnë përfitimet akustike të panelit themelor të zërit (shpesh i bërë nga PET) me përfitimet estetike të sipërme me rimeso druri.Ndërsa mos...

 • Domotex Hannover 2024

  Ne do të marrim pjesë në Domotex 2024 në Hannover, Gjermani nga 11 janari deri më 14 janar dhe jeni të mirëpritur të vizitoni stendën tonë nr: D22-E në sallën nr.21. Vendi i ekspozitës: Messegelande, D-30521 Hannover, Gjermani.Ne do të tregojmë panele akustike prej druri, panele muri të brendshëm WPC, panele muri PS, MDF dhe materiale të forta...

 • Panel akustik me rrasa druri-Seri e re

  Paneli akustik prej druri bëhet gjithnjë e më popullor.Tani paneli akustik me buzë harku është gjithashtu i popullarizuar dhe zakonisht rimeso prej druri teknik, rimeso druri natyral, film PVC mund ta bëjë këtë skaj të harkut për mbulesën me 3 anë.Tani paneli akustik prej druri me pllakë me ngjyra të pastra filmi pvc gjithashtu bëhet i njohur dhe...

Takoni DEGE

Takoni DEGE WPC

Emri i ekspozitës:DOMOTEX 2024

Salla nr.:Salla 21Kabina nr.:D22-E

Koha e ekspozitës:11 janar - 14 janar,2024 

Vendi i ekspozitës:

Messegelande, D-30521 Hannover,

Gjermania